info@satahukuk.com
Kuştepe Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 Abide Sitesi B-2 Blok İç Kapı No: 26 Şişli/İSTANBUL

Sosyal Medya:

Sata Hukuk ve DanışmanlıkHakkımızda

Sata Hukuk ve Danışmanlık Sata Hukuk ve Danışmanlık - Biz Kimiz?

Tarihçe

Sata Hukuk Avukat Ortaklığı; 2022 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, hukukun her alanında faaliyet göstermekle birlikte, ağırlıklı olarak faaliyet gösterdiği İcra ve İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Borçlar Hukuku, Eşya Hukuku, İdare Hukuku, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku alanlarında bu alan üzerine yoğunlaşmış avukatların yönetiminde, müvekkillerin ihtiyaçlarına uygun hizmet sunabilmek için bünyesinde ihtisas departmanları kurmuştur. Tüm departmanlar takip edilen işlerin, niteliğine ve ihtiyaçlara göre şekillendirilmiştir

Sata Hukuk Avukat Ortaklığının  temel faaliyet konusu, Bankalara ve Kurumsal Şirketlere hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektir. Hukuk  Bürosu bünyesinde; ilamlı icra takipleri, ilamsız icra takipleri, kambiyo senetlerine ilişkin icra takipleri, kira alacakları ilişkin icra takipleri, rehnin paraya çevrilmesine ilişkin icra takipleri, ipoteğin paraya çevrilmesine ilişkin takipleri hazırlanmakta ve takip edilmektedir.

Misyonumuz

Sata Hukuk Avukat Ortaklığı; Hukuki Danışmanlık hizmetine büyük önem vermekte olup, temel hukuk dallarının haricinde, , sektörel veya özel alanlarına özgü, yapılacak işlere hukuki açıdan  doktrinsel çözümler üretebilmek adına her daim hukuki araştırmalar yaparak mevzuata uyumluluğun sağlanması için hukuki danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sata Hukuk Avukat Ortaklığı; yerli ve yabancı, gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri ile arabuluculuk ve resmi mercide temsil hizmetlerini yerine getirirken hukuki sorunların verimli ve doğru şekilde çözümlenmesini amaçlayarak profesyonel bir kalite politikasını ön planda tutmaktadır. Müvekkillerimizin sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme kavuşturmak amacı ve isteğiyle tüm ofisimiz çalışmalarına devam etmektedir.

E-posta Adresi
info@satahukuk.com
Telefon Numaralarımız
Çağrı Merkezi: +90 (530) 021 75 48

Bizimle Temasa Geçin

Client
Client
Client
Client
Client
Client
Client
https://satahukuk.com/wp-content/uploads/2022/08/satahukukk.png
Kuştepe Mahallesi, İnönü Caddesi, No:7 Abide Sitesi B-2 Blok İç Kapı No: 26 Şişli/İSTANBUL
+90 (530) 021 75 48
info@satahukuk.com

Sosyal Medya:

Bizimle İletişime Geç

© 2011 Sata Hukuk. Tüm Hakları Saklıdır.